[ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Galeria zdjęć okolicznościowych17.12.2017 16:51 ]
{ Nasza parafia }
Kontakt
Msze
Kapłani
Kancelaria
Patron
Nadzwyczajni Szafarze
Komunii Świętej
Katecheza dla narzeczonych
opis
opis
_ _
{ Nawigacja }
Archiwum wiadomości
Strona Główna
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
kontakt
archiwum intencji 2016
_ _
{ Ogłoszenia parafialne }
Ogłoszenia
_ _
{ intencje Mszy św. }
intencje
_ _
{ Bierzmowani - pomoce }

_ _
{ Bibluś }
Bibluś
_ _
{ Wypominki roczne 2015/16 }

_ _
{ Nekrologi }
nekrolog
_ _
{ Galeria zdjęć }
Z życia parafii

galeria

_ _
{ Ostatnie Artykuły }
Mój Stróżu Aniele
Dłutem w sercach
Cappuccino z Kapucynem
Hymn eucharystyczny ...
_ _
{ SS. Prezentki }
_ _
{ Mapka dojazdu }

Pokaż Kościół na większej mapie
_ _
{ Komunikacja }
komunikacja
_ _
{ Pogoda }
_ _
{ archiwum intencji 2016 }
| STYCZEŃ 2016

01 piątek
08;00
† Franciszka i Ludwik Sikora , Zofia i Franciszek Młynkowie

10;30 † Henryk Michałek (od OSP Grojec)

16;00 † Mieczysław Gocał

02 sobota
17;00
Dziękczynna w 80 r. urodzin dla Stanisława z prośbą
o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata

03 niedziela
08;00
Za parafię

10;30 † Stefan Augustynek w 3 r.śm.

04 ponie. 17;00
Dziękczynna

05 wtorek 07;00
† Kazimiera Kubica (od rodziny Odrzywołków z ul. Pańskiej)

06 środa
08;00
† Kasper Fiba Weronika żona

10;30 † Zofia Stankowska w 3 r.śm.

07 czwartek 07;00
† Bolesław Furman (od sąsiadów z ul. Okrężnej)

08 piątek 17;00
† Franciszek Dudek Maria żona

09 sobota 17;00
† Franciszek Gawęda w 24 r.śm.

10 niedziela
08;00
† Mieczysław Kaszuba (od żony)

10;30 Za parafię

11 ponie.
14;00
† Msza pogrzebowa Anastazji Bieniek

17;00 Dziękczynna w Bogu wiadomej intencji z prośbą

o błogosławieństwo

12 wtorek 07;00
† Alojzy Knapik w 23 r.śm. i jego rodzice.

13 środa 17;00
† Władysław Czech Bronisława żona Andrzej syn

14 czwartek 07;00
† Kazimierz Banaś (od żony)

15 piątek 17;00
† Bolesław Furman (od wujka Juliana z Krzeszowic)

16 sobota 17;00
† Kazimiera Kubica (od córki siostry Teresy)

17 niedziela
08;00
† Msza wspólna za zmarłych

10;30 † Bruno Dzidek (od córki Krystyny z mężem Stanisławem)

18 ponie. 17;00
† Anastazja Bieniek (od męża)

19 wtorek 07;00
† Mieczysław Kaszuba (od żona)

20 środa 17;00
Dziękczynna z okazji 18 urodzin Magdaleny z prośbą
o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu

21 czwartek 07;00
† Kazimierz i Kazimiera i ich rodzice
Agnieszka , Józefa , Maria i Jan Kadłuczka

22 piątek 17;00
† Agnieszka i Józef Dudek

23 sobota 17;00
Dziękczynna od IV R.Ż.R. Z prośbą o błogosławieństwo
i zdrowie dla członkiń i ich rodzin.

24 niedziela
08;00
† Natalia Gniewek

10;30 Za parafię

25 ponie. 17;00
† Bolesław Furman

26 wtorek 07;00
† Janina Wilk (od syna Adama z żoną Alicją)

27 środa 17;00
† Genowefa Augustynek (od syna Krzysztofa z rodziną)

28 czwartek 07;00
† Zofia Zdebik (od syna Kazimierza z rodziną)

29 piątek 17;00
† Anastazja Bieniek (od córki Mieczysławy z rodziną)

30 sobota 17;00
† Grzegorz Mysza w 12 r.śm.

31 niedziela
08;00
† Kazimierz Bachowski żona Władysława syn Jan

10;30 Za parafię

Luty

01 ponie. 17;00
† Kazimira Kubica (od Jana, Iwony, Renaty i Marcina.

02 wtorek
07;00
† Bolesław Furman (od rodziny Knapików)

17;00 † Maria i Władysław Mucha

03 środa 17;00
† Tomasz Kubica Franciszka żona

04 czwartek 07;00
† Grzegorz Sikora (od kolegów z Grojca)

05 piątek 17;00
† Aniela i Jakub Bogusz

06 sobota
08;00
† Genowefa Augustynek (od córki Janiny z mężem)

17;00 † Jan i Agnieszka Berny

07 niedziela
08;00
† Marian Grzesiak w 2 r.śm.

10;30 Dziękczynna w 30 r. urodzin Pauliny z prośbą
o błogosławieństwo Boże i zdrowie

08 ponie. 17;00
Za parafię

09 wtorek 07;00
† Mieczysław Kaszuba (od syna Jarosława z rodziną)

10 środa
07;00
Henryk Michałek (od sołtysa z Radą sołecką z Grojca)

17;00 † Halina Gaudyn w 3 r.sm.

11 czwartek 07;00
† Kazimiera Kubica
(od Marii Dzidek z córką Anną mężem i dziećmi)

12 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Władysława Łapuszek mąż Franciszek

13 sobota 17;00
† Antoni Tekielak

14 niedziela
08;00
† Władysław Ciupek Helena żona Joanna

10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 † Jan Knapik w 7 r.śm. Zbigniew syn

15;30 GORZKIE ŻALE
16;00 za parafię

15 ponie. 17;00
Za parafię

16 wtorek 07;00
† Franciszek Kapusta (od Agnieszki Halskiej z rodziną)

17 środa 17;00
† Marian Łapuszek w 28 r.śm.

18 czwartek 07;00
† Feliks Ciupek i jego żona (od rodziny Dudek)

19 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Jan Dudek w 9 r.śm

20 sobota 17;00
† Karol Dudek w 6 r.śm.

21 niedziela
08;00
† Wiesława Sikora 2 r.śm

10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 O błogosławieństwo Boże i łaski w 1 r. urodzin
dla Leny Ryś

15;30 GORZKIE ŻALE
16;00 za parafię

22 ponie. 17;00
† Jan Kościółek w 8 r.śm. (od córki Moniki z rodziną)

23 wtorek 07;00
Dziękczynna o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach
(od II R.Ż.R.)

24 środa 17;00
† Antonina i Tomasz Czak

25 czwartek 07;00
† Franciszek Kapusta (od bratanka Mateusz i Tomasza)

26 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Stanisław Kubica i jego rodzice

27 sobota
08;00
O powrót do zdrowia i siłę dla całej rodziny

16;00 Msza chrzcielna Oliwier Marcin Majewski

17;00 † Agnieszka Dudek w r.śm. mąż Józef

28 niedziela
08;00
† Stefania i Edward Czak

10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 Za parafię

15;30 GORZKIE ŻALE
16;00 † Kazimierz i Helena Bogusz Kazimiera córka

29 ponie. 17;00
W podzięce za błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
z prośbą o dalszą opiekę

Marzec

01 wtorek 07;00
† Anastazja Bieniek (od sąsiadów Łukasików)

02 środa 17;00
† Albin Kadłuczka Aniela żona

03 czwartek 07;00
† Krzysztof Gniewek w r.śm.

04 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Kazimierz Madeja

05 sobota 17;00
† Zbigniew Majcherczyk
Chrzest Oliwii Marii Nowackiej

06 niedziela
08;00
† Kazimiera Kubica mąż Władysław

10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 † Kazimiera Woszczyna

15;30 GORZKIE ŻALE
16;00 † Jan Berny

07 ponie.
Za parafię

08 wtorek 07;00
† Grzegorz Sikora (od rodziny Kadłuczków z Regulic)

09 środa 17;00
† Aniela i Paweł Dudek

10 czwartek 07;00
† Henryk Michałek (od Patrycji i Marka)

11 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Jan Danikiewicz żona Ludwika córka Maria

12 sobota 17;00
† Adam Rodzik Paweł i Wojciech synowie

13 niedziela
08;00
† Władysława Pałka w 4 r.śm. mąż Józef

10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 † Ludwik Ciupek i jego rodzice

15;30 GORZKIE ŻALE
16;00 Za parafię

14 ponie. 17;00
† Maria Czarnowska 2 r.śm. (od córki Marzeny z rodziną)

15 wtorek 07;00
† Kazimierz , Kazimiera i Helena

16 środa 17;00
† Jarosław Pater

17 czwartek
16;00
† Mieczysław Kaszuba (od rodziny Palków)
18;00 O powrót do zdrowia dla Danuty
19;00Nauka rekolekcyjna dla młodzieży

18 piątek
09;30
Franciszek Kapusta (od wujka Józefa z rodziną z Tenczynka)

16;00 Janina Wilk (od wnuka Tomasza z Katarzyną)

18;00 DROGA KRZYŻOWA
† Franciszek i Józefa Urbańczyk
19;15 Nauka rekolekcyjna dla rodziców

19 sobota 08;00 – 09;30 SPOWIEDŹ
09;30 † Henryk Michałek (od Jana Rychlika prezesa Zarządu
Gminnego ZDSP w Alwerni)

10;30 – 11;00 SPOWIEDŹ DLA DZIECI
11;00 † Bruno Dzidek (od wnuczki Renaty z rodziną)

15;00 -- 15;45 /// 16;15 -- 17;00 SPOWEDŹ
17;00 † Antoni Tekielak
18;00 Nauka rekolekcyjna dla młodzieży

20 niedziela
08;00
I – † Msza wspólna za zmarłych
II – † Kazimierz Skórkiewicz żona Irena wnuk Grzegorz

10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 za parafię

15;30 GORZKIE ŻALE
16;00 Maria Dudek Franciszek mąż

21 ponie.
07;00
† Zofia Zdebik (od wnuka Krzysztofa z rodziną)

18;00 † Henryk Michałek (od Rady Miejskiej)

22 wtorek 07;00
I – † Kazimierz Banaś (od żony)
II – † Mieczysław Kaszuba (od rodziny Sikorów)

23 środa 18;00
I – † Klemens Kubica Bronisława żona
II – † Janina Wilk (od wnuczki Anny z Michałem)

24 czwartek 18;00 OBRZĘDY WIELKIEGO CZWARTKU
Msza Wieczerzy Pańskiej

I – W intencji kapłanów
II – †Bruno Dzidek (od sąsiadów Ślusarczyków i Motyli)

25 piątek 15;00 Droga Krzyżowa

18;00 OBRZĘDY WIELKIEGO PIĄTKU

26 sobota 10;00 / 11;00 / 14;00 Poświęcenie pokarmów

18;00 OBRZĘDY WIELKIEJ SOBOTY
I – † Weronika Dudek mąż Jan
II – † Grzegorz Sikora i zmarli z rodziny Kosobuckich
(od chrzestnego Juliana z rodziną)

27 niedziela 07;00 REZUREKCJA
I – Za parafię
II – † Józef Wiktor (od Janiny i Czesława Piesyk)

10;30 † Kazimierz Madeja

28 ponie.
08;00
† Józef Kubica

10;30 † Bożena i Józef Chlebek i Augustyn w r.śm.
Chrzest Roksany Marii Ciupek

29 wtorek 07;00
I – † Mieczysław Kaszuba (od rodziny Maciejowskich)
II – † Janina Wilk (od sąsiadów z ul. Jana III Sobieskiego)

30 środa 18;00
I – † Genowefa Augustynek (od córki Haliny z rodziną)
II – † Anastazja Bieniek (od rodziny Pierzynków)

31 czwartek 07;00
I – † Henryk Michałek
(od Edwarda i Bogusławy Majchrowskich)
II – † Grzegorz Sikora (od kuzynki Haliny z rodziną)

Kwiecień

01 piątek 18;00
I – † Kazimierz Banaś (od córki Bogumiły z rodziną)
II – † Tomasz Topól

02 sobota 18;00
I – † Zofia Zdebik (od syna Adama z rodziną)
II – † Fiba Stanisława Jan mąż

03 niedziela
08;00
I – † Zofia Smalcerz
II – Za parafię

10;30 † Józef i Bronisława Weidlich syn Tadeusz

04 ponie.
09;00
† Grzegorz Sikora (od rodziny Wilków)

18;00 † Waleria i Antoni Gut

05 wtorek 07;00
I – † Bruno Dzidek (od sąsiadów Ciupków)
II – † Janina Wilk (od Marii Czak z synem Januszem)

06 środa 18;00
I – † Szczepan Spytkowski
II – † Kazimierz Banaś (od rodziny Banasiów)

07 czwartek 07;00
I – † Dzidek Rozalia i jej rodzice
II – † Mieczysław Kaszuba (od Zakładu pogrzebowego z Brodeł)

08 piątek 18;00
I – † Anastazja Bieniek
(od kuzynów Andrzeja i Kazimierza Berny)
II – † Genowefa Augustynek (od siostry Bronisławy)

09 sobota 18;00
I – † Wanda i Jan Włoch
II – † Tomasz Głownia Helena żona w 20 r.śm.

10 niedziela
08;00
I – † Maria Chodacka w 16 r.śm.
II – Za parafię

10;30 † Ryszard Madejski
Chrzest Kornelii Kalęba

11 ponie.
08;00
† Janina Wilk (od sąsiadów z ul. Jana III Sobieskiego)

18;00 W 45 r. ślubu Rozalii i Mariana w podzięce za łaski
z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata

12 wtorek 07;00
† Mieczysław Kaszuba (od rodziny Ziębów)

13 środa 18;00
Dziękczynna w 18 r. urodzin Mateusza z prośbą
o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu

14 czwartek 07;00
† Anastazja Bieniek (od Julii Berny)

15 piątek 18;00
Dziękczynna w 30 r. ślubu Doroty i Kazimierza z prośbą
o zdrowie i błogosławieństwo Boże

16 sobota 18;00
I – † Edward Bajserowicz w r.śm.
II – † Tomasz Janik żona Karolina córka Maria syn Tomasz

17 niedziela
08;00
I – † Msza wspólna za zmarłych
II – † Maria Sikora w r.śm.

10;30 † Franciszek Kapusta w I r.śm.

18 ponie. 18;00
I – † Franciszek Kapusta (od brata Jana z żoną i dziećmi)
II – † Bruno Dzidek ( od rodziny Kapciów)

19 wtorek 07;00
I – † Janina Wilk ( od rodziny Krupczyńskich i Ciołków)
II – † Janina Wilk ( od rodziny Szyszków)

20 środa 18;00
I – † Władysław Łapuszek w 25 r.śm.
II – † Julia Knapik w 33 r.śm. Stanisław mąż

21 czwartek 07;00
I – † Kazimiera i Ryszard
II – † Kazimierz Banaś ( od rodziny Wróblów z Alwerni)

22 piątek 18;00
† Kubica Kazimiera i Władysław

23 sobota 18;00
I – † Genowefa Augustynek
(od wnuków Moniki Dominika i Arkadiusza z rodziną)
II – † Kazimierz Majcherczyk w 7 r.śm.

24 niedziela 08;00
I – Za parafię
II – † Czesław Targosz w 16 r.śm.

10;30 † Józef Wiktor w 1 r.śm.

25 ponie. 18;00
I – O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny
II – O błogosławieństwo Boże i łaski dla pielgrzymów
do Sanktuarium Jan Pawła II

26 wtorek 07;00
I – † Bruno Dzidek (od rodziny Bieńków )
II – † Anastazja Bieniek (od rodziny Gutów i Majewskich)

27 środa 18;00
I – † Sylwester Prasak
II – † Mieczysław Kaszuba (od chrześnika Marka z rodziną)

28 czwartek 07;00
I – † Janina Wilk (od znajomej z ul. Jana III Sobieskiego)
II – † Genowefa Augustynek (od wnuczki Anety z rodziną)

29 piątek 18;00
I – O błogosławieństwo Boże w życiu małżeńskim
dla Michała i Moniki
II – O błogosławieństwo Boże w rodzinach dla pielgrzymów
do Sanktuarium Jana Pawła II

30 sobota
08;00
† Kazimierz Banaś (od rodziny z Kwaczały)

18;00 † Anastazja Bieniek (od rodziny Pucułków)

Maj

01 niedziela
08;00
Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Marty i Roberta Linchard z okazji 25 r. ślubu
(od rodziców Marii i Stanisława)

10;30 † Grzegorz Sikora w 1r.śm.

16;00 W 50 r. ślubu Anny i Józefa ,
w 50 r. urodzin Sławomira
i w 1 r. ur. Nadii w podzięce za łaski z prośbą o zdrowie

02 ponie. 18;00
I – † Józef Grelowski Bronisława żona Stanisław wnuk
II – Dziękczynna z okazji 2 r. ur. Liliany
z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę

03 wtorek
08;00
† Jan Korbut w 30 r.śm. Zofia żona

10;30 † Jan i Rozalia Kadłuczka

16;00 O zdrowie dla żony

04 środa 18;00
I – O urodzaje aby nie brakowało chleba i za kraje głodujące (od V R.Ż. R)
II – † Aleksander Dudek (od siostry Janiny z synem Damianem z Chrzanowa )

05 czwartek 18;00
I – O błogosławieństwo w zbiorach i zachowanie od klęsk (od I R.Ż.R )
II – † Bruno Dzidek (od rodziny Lewickich i Sikorów)

06 piątek 18;00
I – † Marian Krawczyk
II – † Janina Wilk (od rodziny Sikorów)

07 sobota
08;00
† Genowefa Augustynek (od wnuka Wojciecha z rodziną)

17;00 W intencji Strażaków , o opiekę św. Floriana
i błogosławieństwo Boże dla strażaków i ich rodzin oraz za zmarłych członków

18;00† Adam Rodzik , Paweł i Wojciech synowie

08 niedziela
08;00
† Stanisław Dudek

10;30 Za parafię

16;00 † Mieczysław Kaszuba ( od sióstr )

09 ponie. 18;00
I – † Stanisław i Bronisława Smalcerz
II – † Władysław Jakubik (od siostrzenicy Kazimiery z rodziną)

10 wtorek 18;00
I – † Irena Skórkiewicz Kazimierz mąż i ich rodzice
II – † Aleksander Dudek (od siostrzeńca Piotr Łyszczarza z rodziną)

11 środa 18;00
I – † Jan i Aniela Hapek
II – † Jacek Ciołek (od brata Andrzeja z żoną)

12 czwartek
07;00
† Mieczysław Kaszuba (od Krystyny i Zdzisława Sołtysików)

18;00 † Zofia Stankowska

13 piątek 18;00
I – † Bronisława Dzidek
II – † Jadwiga , Jan Janik , Zofia Janik

14 sobota 18;00
I – † Zofia i Andrzej Zdebik (od syna Stanisława z rodziną)
II –† Zofia Zdebik (od rodziny Krajka i Dębskich)

15 niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
08;00
I – † Msza wspólna za zmarłych
II – † Zofia Jasieczko

11;00 SUMA ODPUSTOWA
I – Za parafię
II – † Zofia Fiba

16 ponie.
07;00
† Janina Wilk (od Józefa i Weroniki Szyszka)

18;00 † Zofia Mirocha mąż Jan

17 wtorek
07;00
† Kazimierz Banaś (od sąsiadów Teresy i Marii Kubica z rodziną)

18;00 † Maria i Stanisław Bartoszek

18 środa 18;00
I – † Julia i Marian Ryś
II – † Bruno Dzidek (od sąsiadów Ząbków)

19 czwartek 18;00
I – O zdrowie i błogosławieństwo Boże
II – † Anastazja Bieniek (od kolegów i koleżanek córki z pracy)

20 piątek 18;00
I – † Cecylia i Feliks Knapik
II – † Jacek Ciołek (od chrześnicy Agnieszki z dziećmi)

21 sobota
08;00
† Władysław Jakóbik (od rodziny Majcherczyków)

18;00 † Zofia Filipek

22 niedziela
08;00
† Józef Pałka w 6 r.śm żona Władysława

10;30 Za parafię

11;30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii
o godne przyjęcie i wytrwanie przy Jezusie

16;00 † Genowefa Augustynek (od kuzynki Marii z rodziną)

23 ponie. 18;00
I – W podzięce za udaną operację i o zdrowie
oraz o błogosławieństwo Boże w dalszym życiu
II – † Bruno Dzidek (od pracowników Miejskiego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Alwerni)

24 wtorek
07;00
W intencji Bogu wiadomej

18;00 † Jadwiga , Jan Janik , Zofia Janik

25 środa 18;00
I – † Renatka Gawęda w 33 r.śm. I zmarli z rodziny
II – † Kazimierz i Irena Kadłuczka Marian syn

26 czwartek
08;00
† Jan Kubica w 20 r.śm.

10;30 I – Za parafię
II – W intencji dzieci w rocznicę I Komunii św.

27 piątek 18;00
I – † Kazimierz Banaś (od bratowej Józefy z synem)
II – Dziękczynna z okazji 75 r. urodzin z prośbą o zdrowie
i błogosławieństwo Boże na dalsze lata

28 sobota
08;00
† Janina Wilk (od rodziny Kubiców i Prasaków)

15;00 Msza ślubna

18;00 † Kazimiera i Władysław Kubica

29 niedziela
08;00
I – † Zofia i Marian Kadłuczka
II – Za parafię

10;30 † Maran Kadłuczka w 9 r.śm.

16;00 † Zofia i Franciszek Knapik

30 ponie. 18;00
I – † Zofia Giermek w rocznice śmierci , mąż Zygmunt
II – † Jacek Ciołek ( od Marii i Jerzego Badacz)

31wtorek 18;00
I – † Marian Woj toń w 10 rocznicę śmierci
II – † Władysław Jakóbik ( od rodziny Maciejowskich)

Czerwiec

1 środa 18;00
I – † Franciszka Czak , mąż Jan
II – † Bruno Dzidek ( od rodziny Rysiów z Rudna )

2 czwartek
07;00 † Janina Wilk ( od rodziny Łukasików)

18;00 † Zofia Linczowska , Władysława Kubica

3 piątek 18;00
I – † Zofia Zdebik ( od sąsiadów z Górnej i Grojeckiej )
II – O powrót do zdrowia dla Doroty
( od członkiń Żywego Różańca I i II Róży kobiet)

4 sobota
08;00
– † Mieczysław Kaszuba ( od rodziny Majewskich i Gut )

16;00 – Chrzest Zuzanna Aniela Głownia

18;00 – † Jan Dudek w rocznice śmierci, żona Weronika

5 niedziela
08;00
– † Władysława Bachowska, mąż Kazimierz, syn Jan

10;30 – Za parafię
Chrzest Natalia Celarek

6 ponie.
07;00
† Władysław Jakóbik (od sąsiadów Pałków)

18;00 † Maria Mucha w 4 r.śm. mąż Władysław

7 wtorek 07;00
† Aleksander Dudek (od Krystyny i Stanisława Bachowskich)

8 środa 18;00
I – † Marian Krawczyk w r.śm.
II – Dziękczynna za okazane łaski z prośbą o błogosławieństwo

9 czwartek 07;00
† Jacek Ciołek (od żony)

10 piątek 18;00
† Jan Borowski w 2 r.śm.

11 sobota 18;00
† Antoni Tekielak

12 niedziela
08;00
† Antonina i Franciszek Chodaccy

10;30 † Antoni Fiba
Chrzest Laury Bazarnik

13 ponie. 18;00 BIERZMOWANIE
† Janina Wilk (od rodziny Jamrozików)

14 wtorek 07;00
† Anastazja Bieniek ( od Marii i Zbigniewa Hudzików)

15 środa 18;00
† Maria i Stanisław Bartnik

16 czwartek 18;00
† Kazimiera i jej rodzice Agnieszka i Józef

17 piątek 18;00
† Janina i Bronisław Ciołek

18 sobota 18;00
† Jan Maciejowski Bronisława żona

19 niedziela
08;00
† Kazimierz Banaś (od rodziny Czaków i Dudków)

10;30 † Jan Berny (od syna z rodziną )

20 ponie. 18;00
† Jan i Emilia Mucha w 30 r.śm.

21 wtorek 07;00
† Alojzy Knapki

22 środa 18;00
† Henryka i Jan Majewski

23 czwartek 07;00
† Aniela w r.śm. Szymon mąż Adam syn

24 piątek
09;00
MSZA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
W intencji dzieci i nauczycieli

18;00 † Jan i Waleria Kadłuczka

25 sobota 18;00
† Stefania Kubica mąż Tomasz

26 niedziela
08;00
† Jan Kubica żona Rozalia

10;30 † Jan Zofia żona Halina córka

27 ponie. 18;00
† Władysław Kubica żona Kazimiera

28 wtorek 07;00
† Jolanta Motyka

29 środa
09;00
† Aniela i Paweł Dudek

18;00 † Karolina Janik mąż Tomasz córka Maria syn Tomasz

30 czwartek 07;00
† Mieczysław Kaszuba (od rodziny Dębskich i Halskich)

Lipiec

01 piątek 18;00
I – † Antoni Tekielak w 3 r.śm.
II – † Jacek Ciołek (od Anieli Topól)

02 sobota
08;00
† Władysław Jakubik (od szwagra Stanisława z rodziną)

18;00 † Wiktoria i Józef TADEUSZ

03 niedziela
08;00
† Czesław Targosz i jego rodzice

10;30 † Aleksander Dudek (od syna Aleksandra z rodziną)

04 ponie. 18;00
I – Dziękczynna w I r. urodzin Marii z prośbą o błogosławieństwo
Boże i łaski
II – † Bruno Dzidek (od rodziny Cyganik)

05 wtorek 07;00
† Bronisława Gawęda w 9 r.śm.

06 środa 18;00
I – † Janina Wilk (od chrześnicy Marii Uroda z rodziną)
II – † Sylwester Prasak , Stanisław i Bronisława Smalcerz

07 czwartek 07;00
† Janina Dudek w 13 r.śm.

08 piątek 18;00
I – † Józefa , Aniela , Jan Hapek
II – † Anastazja Bieniek (od Alicji i Mariusza Włoch z Krakowa)

09 sobota
08;00
† Władysław Jakubik (od chrześnicy Doroty z rodziną)

15;00 Msza ślubna – Borowski – Graboś

16;30 Msza ślubna – Prasak – Duraj

18;00 † Władysław Kubica w 18 r.śm.

10 niedziela
08;00
I – † Aleksander Dudek
(od synów Jarosława Tomasza Sławomira Mariusza z rodzinami)
II – † Jan Czak żona Franciszka

10;30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie.

18 ponie. 18;00
I – † Ryszard Stuglik w 14 r.śm.
II – † Bruno Dzidek (od rodziny Wielgoszów z Rudna)

19 wtorek 07;00
I – † Janina Wilk (od rodziny Gwizdałów)
II – † Mieczysław Kaszuba (od rodziny Dziubów)

20 środa 18;00
I – † Henryk Michałek 1 r.śm.
II – † Kazimierz Banaś (od szefa z pracownikami)

21 czwartek 07;00
I – † Anastazja Bieniek (od Jerzego Józefy Włoch z Krakowa)
II – † Genowefa Augustynek (od Janiny Stankowskiej z rodziną)

22 piątek 18;00
I – O szczęśliwe zbiory i błogosławieństwo Boże w rodzinach (od II R.Ż.R.)
II – † Aleksander Dudek (od rodziny Gocałów)

23 sobota
08;00
† Jacek Ciołek (od syna Jakuba z rodziną)

15;00 Msza ślubna

18;00 † Krystyna Malik mąż Stanisław

24 niedziela
08;00
† Stanisław Fiba

10;30 I – † Marian Kucia Anna żona
II – † Cyganik Anna w 14 r.śm. Władysław w 28 r.śm.

25 ponie. 18;00
I – † Krzysztof Gniewek
II – † Bruno Dzidek (od Jana Rychlika prezesa Zarządu Gminnego OSP w Alwerni)

26 wtorek 07;00
I – Za parafię
II – † Kazimierz Banaś (od Wacława Fasuli z rodziną)

27 środa 18;00
I – † Alojzy Ciupek
II – † Genowefa Augustynek (od rodziny Kuklów)

28 czwartek 07;00
I – † Janina Wilk (od rodziny TADEUSZ)
II – † Jacek Ciołek (od chrześnika Pawła Badacz z Magdaleną)

29 piątek 18;00
I – † Franciszek Ciołek (od syna Zbigniewa z rodziną)
II – † Władysław Jakubik (od rodziny Kuciów)

30 sobota 18;00 (koncelebra)
Dziękczynna w 60 r. ślubu Rozalii i Antoniego
z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata

31 niedziela
08;00
I – † Aleksander Dudek (od synów Jarosława , Tomasza ,
Sławomira , Mariusza z rodzinami)
II – † Stanisław Dudek w r.śm.

10;30 O powrót do zdrowia , błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Doroty

                       Wrzesień

  01 czwartek
07;00 † Irena i Bronisław Woszczyna (od dzieci)

  09;00 O błogosławieństwo Boże i łaski w nowym roku szkolnym

02 piątek 18;00
I – Dziękczynna w I r. urodzin Leny z prośbą
o błogosławieństwo Boże i łaski
II – † Jacek Ciołek (od rodziny TADEUSZÓW z Chrzanowa)

03 sobota
08;00 † Franciszek Ciołek
(od Mariana i Stanisławy Talowskich z Regulic)

  18;00 † Karol i Helena Skalniak

  04 niedziela
08;00 I – Za parafię
II – † Rozalia i Marcin Piechota

10;30 † Natalia Gniewek w III r.śm.

    05 ponie.
07;00† Anastazja Bieniek (od kuzynki Marii z rodziną)
  18;00 † Natalia Gniewek 3 r.śm.

06 wtorek 07;00
I – † Janina Wilk (od rodziny Janików)
II – † Genowefa Augustynek (od rodziny Talowskich z Regulic)

07 środa 18;00
I – † Bolesław Furman 2 r.śm.
II – † Aleksander Dudek (od kolegów i koleżanek syna z firmy Drew-Plast)

08 czwartek 07;00
I – † Jacek Ciołek (od rodziny Kuchcińskich)
II – † Franciszek Ciołek (od Elżbiety i Józefa Ślusarczyk z Filipowic)

09 piątek 18;00
I – † Antoni Ciupek Rozalia żona Alojza córka II – † Władysław Jakubik (od rodziny Siewiorków)

10 sobota
08;00 † Aleksander Dudek (od wnuka Mateusza i wnuczki Patrycji z narzeczonym)
  18;00 Dziękczynna za zebrane zbiory (od Koła Gospodyń )

  11 niedziela
08;00 I – † Rozalia i Jan Kubica
II – † Za parafię

  10;30 † Augustyn Ciupek 17 r.śm
Chrzest Rafał Bień

  14;00 Msza ślubna 

   12 ponie.
07;00 † Janina Wilk (od rodziny Hajduków , Głowniów , Czaków)

  18;00 † Maria Dudek Franciszek mąż

13 wtorek 07;00
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodzin sprzątających naszą świątynie 3 09 

14 środa 18;00
† Maria Knapik 11 r.śm.

15 czwartek 07;00
W intencji Bogu wiadomej

16 piątek 18;00
I – † Antoni Tekielak
II – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaski dla Roksany

17 sobota
08;00 † Anastazja Bieniek (od Urszuli Grelowskiej)

  18;00 † Stanisław Łytek

  18 niedziela
08;00 I – † Sylwester Prasak Stanisław i Bronisława Smalcerz
II – † Msza wspólna za zmarłych

10;30 O błogosławieństwo Boże i łaski dla Katarzyny i Michała
na wspólnej drodze życia (od babci )  

    19 ponie. 18;00
I – † Michał i Władysława Furman
II – † Janina Wilk (od rodziny Ząbków)

20 wtorek 07;00
I – † Weronika i Franciszek Motyka
II – † Jacek Ciołek (od Marii Białka z rodziną)

21 środa 18;00
I – † Zofia i Jan Mirocha
II – † Franciszek Ciołek (od Stanisławy Godyń , Teresy i Józefa  Smółka z Czernej)

  22 czwartek 07;00
I – † Aleksander Dudek (od chrześnicy Edyty z rodziną)
II – † Aleksander Dudek (od rodziny Woźniaków)

23 piątek 18;00
I – † Genowefa Augustynek (od rodziny Pierzynków)
II – † Anastazja Bieniek (od Anny i Artura Ząbków)

24 sobota
16;00 (koncelebra) Dziękczynna w 50 r. ślubu Marii i Władysława
z prośbą o błogosławieństwo Boże , zdrowie i łaski na dalsze lata )

    24 sobota
16;00 (koncelebra) Dziękczynna w 50 r. ślubu Marii i Władysława
z prośbą o błogosławieństwo Boże , zdrowie i łaski na dalsze lata )

  18;00 I – † Jan Kubica 6 r.śm.
II – Dziękczynna z okazji 60 r. urodzin Aleksandry i 25 ur. Pawła
za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata

25 niedziela
08;00 Dziękczynna z okazji urodzin Piotra
z prośbą o błogosławieństwo i potrzebne łaski

  10;30 Za parafię ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

26 ponie. 18;00
I – † Tomasz Struski 3 r.śm. (od babci)
II – † Franciszek Lizoń i jego rodzice

  27 wtorek 07;00
I – † Jacek Ciołek (od sąsiadów Kubiców)
II – † Franciszek Ciołek (od sąsiadów Ziębów)

28 środa
07;00 Za parafię
18;00 † Stanisław Knapik 9 r.śm. Julia żona

29 czwartek 07;00
I – † Anastazja Bieniek (od brata Karola z rodziną)
II – † Aleksander Dudek (od OSP Grojec)

30 piątek 18;00
I – † Józef Berny i jego rodzice
II – † Genowefa Augustynek (od rodz. Knapików i Budzyńskich)

|
_ _
{ Komentarze }
| Brak komentarzy. |
_ _
{ Dodaj komentarz }
| Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. |
_ _
{ Oceny }
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
|
_ _
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 20
Najnowszy Użytkownik: Corpop56
_ _
{ Ministranci }
służba ołtarza
_ _
{ parafia na facebooku }
facebook
_ _
{ Na drodze powołania }
Na drodze powołania
_ _
{ Rozgłośnie Katolickie }

**********************

**********************

_ _
{ Wydawnictwa Katolickie }
Nasz Dziennik

*****************

Niedziela

*****************

Gość Niedzielny

****Liturgia****

Biblia Tysiąclecia

*****************

Biblijni pl.

*****************

Biblia w plikach MP3

*****************

Wiara

*****************

Mateusz

*****************

_ _
{ Warto zajrzeć }
linki

Warto zajrzeć


Z naszego podwórka

     Nasz Grojec
     Grojec com

Zza miedzy

     Alwernia
     Chrzanów
     Krzeszowice

Strony dla gimnazjalistów

     Alwernia
      Brodła
      Krzeszowice

Ku pokrzepieniu zdrówka

     Stefania Korżawska "Drogowskazy zdrowia"
      2
      3
      4

Ciekawe strony

     Nie wstydzę się Jezusa
     Mężczyźni św. Józefa

_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie